info@noiseist.com
Cihangir / Beyoglu, 34425 ISTANBUL

CAGAN TUNALI

Çağan, hem yerel caz kulüplerinde hem de dünyanın dört bir yanındaki büyük festivallerde yüksek profilli sanatçılar ve yeni kurulan gruplar için FOH mühendisliği yapmanın yanı sıra albümleri kaydeden ve miksleyen bir ses mühendisidir. Ama aynı zamanda İstanbul merkezli Noiseist Music Production Company'nin de kurucusudur.
2009 yılından bu yana aktif olarak yürüttüğü Noisiest etiketi, alternatif müzisyenler için samimi ve bağımsız bir ortam yaratmayı, müziklerini özgürce ifade etmelerini ve hem stüdyoda hem de dünya çapında duyulmalarını sağlamayı hedefliyor.

Kariyeri boyunca binlerce albüm ve sayısız konser kaydeden/miksleyen Çağan Tunalı, aynı zamanda çeşitli yerel indie grupların yapımcılığını ve desteğini de üstlendi. Aynı zamanda üniversitelerde ve diğer kurumlarda da ders vermekte, vakit buldukça mümkün olduğu kadar çok atölye çalışması yapmaktadır. Bu şekilde, uzun yıllardır rock 'n' roll ruhunu harika bir çalışma ve disiplin kombinasyonu ile canlı tutuyor, ancak bunun yolculuğunun sadece başlangıcı olduğunu söylüyor.
Birçok stüdyo ve outdoor performans organizasyonlarında ve kayıtlarında yer aldım. Kariyerim boyunca birçok yerli ve yabancı sanatçıyı stüdyomda yüzlerce albümde kaydettim.
envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram