info@noiseist.com
Cihangir / Beyoglu, 34425 ISTANBUL

Halil Sezai – Denizin Dibinde Hatçam

Halil Sezai yorumuyla Denizin Dibinde Hatçam Bağımız Var’ın yedinci kaydında sizinle. Yolları birlikte yürümeye, sesleri birlikte dinlemeye devam!

  • Ses Kayıt: Noiseist Music Production 
  • Kayıt, Mix & Mastering: Çağan Tunalı 
  • FOH/ Monitör: Sercan Kışlak 
  • Ses Teknik Asistan: Arda Sezer

Bağımız Var ile yola çıkarken biz bu toprakların mirasını size ulaştırmak, köklerimize uzanan bu yolda sizlerle birlikte paylaşmak ve yaşatmak istedik. Bağlamanın teline her vurulduğunda, klarnete verilen her nefeste, söylenen her sözde daha da derine indik. Kültürün dokunduğu herkes bundan etkileniyor. İşte bu birliktelik ve bu ortak değerlerle bir #BağımızVar “Sanatçıların herhangi bir şekilde bir yere bulaşmaması, hayattan etkilenmemesi imkânsız.” diyor Halil Sezai. Sanatçılar kültürü tanımamızın, ona sahip çıkmamızın en kıymetli aracıları.. Bağımız Var’ı “var eden” onlar. Denizin Dibinde Hatçam’i derinlerden çıkarıp bize ulaştıran Halil Sezai, Mazlum Çimen ve değerli ekiplerine teşekkür ederiz!

DİĞER HABERLER

envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram