info@noiseist.com
Cihangir / Beyoglu, 34425 ISTANBUL

onlıne
masterıng
hızmeti

İyi bir mastering hizmetinin yıllarca çalışılmış bir çok projeden elde edilen tecrübe ile sağlanabileceğine inanıyoruz. 

Dijital ortamı analog ekipmanlar ile destekliyoruz ve projenize uygulanacak en mükemmel son dokunuşu yapıyoruz.

Projenizi en yüksek potansiyeline yükseltmeyi hedefliyoruz ve mümkün olan en iyi sesi elde etmek için tüm süreçlerden geçiriyoruz.

Akustik düzenleme

Stüdyomuzunakustik düzenlemesi, mastering sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır. Stüdyo ortamı, kaydın kalitesini büyük ölçüde etkileyebilir ve bu nedenle şarkı oluşturmanın tüm aşamalarında dikkate alınması gerekir.
Alanın akustiği, sesleri ve vokalleri etkili bir şekilde kaydetmeye yardımcı olmak için çok çeşitli faydalar sağlayabilir. Bunlar şunları içerir:
● Farklı müziklerdeki farklı enstrümanlar arasında bir ses bariyeri oluşturur
● Odadaki yankıyı azaltabilir
● Vokallerin duyulmasını kolaylaştırır
● Trafik veya diğer insanların konuşması gibi ortam gürültüsünü ortadan kaldırarak her enstrüman için müzikaliteyi korur

Ekipmanlar

En kaliteli kayıt ve mix ve mastering ekipmanlarını kullanıyoruz. Piyasadaki en iyi ürüne sahip olmanızı istiyoruz. Bu nedenle yetersiz kaynakla iş yapamıyoruz

Yazilim

Müzik prodüksiyonu için kullandığımız yazılım en iyisidir. En güncel eklentilere, mixj ve mastering yazılımına sahibiz, Protools. Bu, rekabetçi bir fiyatı korurken size en iyi müzik kalitesini sağlayabilmemizi sağlar.
Müzik prodüksiyonunun tüm yönleriyle ilgili tutkulu bir şirketiz. Yüksek kaliteli içerik üretmek için yeniliğe ve müşterilerimize en son teknolojiyi sunmaya inanıyoruz

Tecrübe

Noiseist şirketi uzun süredir müzik sektörünün içinde ve şu anda müzik sektörünün önde gelen şirketlerinden biri. Müzisyenlerin müziklerini ticari yayına hazırlamalarına yardımcı olmak için çok şey yapıyorlar.
Noiseist, 20 yıllık deneyime sahip ses mühendisi ve mikser olan Çağan Tunalı tarafından kuruldu. Stüdyosu İstanbul, Türkiye'de bulunmaktadır. Noiseist şimdi dünyanın her yerinden müzisyenlerle çalışıyor ve müziklerini ticari yayına hazırlamalarına yardımcı oluyor

Nasıl Çalışıyoruz?

1.Adım

Projenizin aranjesinin, kayıtlarının ve editlerinin eksiksiz olduğundan emin olun, Kayıtlarınızı 32Bit ya da 24Bit olacak şekilde noiseist.wetransfer.com üzerinden yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz

2. Adım

Projenizi ve soundunuzu açıklayan ve istediğiniz özellikleri belirten bir mail hazırlayın.

3. Adım

Projeniz elimize ulaştıktan sonra sizinle iletişime geçilecek, fiyatlandırma ve bitiş zamanı gibi konular için size mail yoluyla bilgi verilecektir.

4. Adım

Belirtilen hesap numarasına ödemeyi gerçekleştirdikten sonra projenize başlanacaktır.

5. Adım

Mix&mastering hizmeti revizeler dahil 5 gün içinde hazır olur. Dosyalarınızı noiseist.wetransfer.com adresi üzerinden yüksek çözünürlüklü indirebilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ AL

ÖNCEKİ İŞLERİMİZ

1 2 3 46

Masterıng Avantajları

Hızlı dönüş

Mastering  siparişinizden sonra 2 gün içinde, parçanızı teslim ediyoruz

3 revize imkanı

Parça başına 3 revize isteyebilirsiniz. %100 memnuniyeti garanti ediyoruz.

Ücretsiz mıx değerlendirmesi

Parçanızın mix'e hazır olup olmadığından emin değilseniz. noiseist.wetransfer.com adresinden bize gönderin ücretsiz değerlendirelim.

%10 EP İndirimi

4 parça mix ve üzeri için %10 indirim alabileceksiniz.

%20 albüm indirimi

8 parça mix ve üzeri için %20 indirim alabileceksiniz.

wav + MP3 dahil

Master Dosyası, 24 bit WAV Master, 16 bit CD Master ve MP3 Master içerir.

masterıng sss

NOİSEİST’E MASTERİNG İÇİN CREDİT VEREBİLİR MİYİM?

Evet Noiseist ve Çağan Tunalı’ya kredi verebilirsiniz.

EĞER MASTERİNG İÇİN YANLIŞ MİX DOSYASINI GÖNDERİRSEM NE OLUR?

Eğer projeye henüz başlamamışsak yeni proje üzerine çalışmaya başlamadıysak bizimle iletişime geçerek yeni dosyayı gönderebilirsiniz. Eğer başlamışsak ve ilerleme kaydettiysek yeni proje ile değiştirmek için fiyat farkı ödemeniz gerekmektedir.

NE ZAMAN ÖDEME YAPMALIYIM?

Projenin üzerinde çalışmaya başlamadan ödemenin %50’sini, proje tesliminden sonra geri kalanını ödeyebilirsiniz.

NEDEN BİR MASTERİNG MÜHENDİSİ İLE ÇALIŞMALIYIM?

Mastering bir şarkının en önemli işlemlerinden biridir. Mastering şarkıyı çok iyi de duyurabilir çok kötü de. Kaliteli bir masterin şarkınıza seviye atlatır. Profesyonel bir mastering mühendisi deneyimi sayesinde şarkınızın bütün platformlarda iyi duyulmasını sağlar.

MASTERİNG NE KADAR ZAMAN ALIYOR?

Dosyaları bize ulaştırdıktan sonra 3 gün içinde teslim alabilirsiniz.

MASTERİNG NEDİR?

Mastering, sonuçlandırılması gereken tüm müziklerin, yayın standartlarını karşılamak için geçmesi gereken önemli bir süreçtir. Profesyonel bir mühendisin elinde mastering yapmak daha geniş, daha detaylı ve kontrollü bir ses elde etmenizi sağlayacaktır. Mastering, şarkılarınızın tüm cihazlarda doğru şekilde çalınmasını sağlar.
envelopephonemap-markerbriefcasesmilemic linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram