info@noiseist.com
Cihangir / Beyoglu, 34425 ISTANBUL

onlıne
mıxıng
hızmeti

Mixing, teknik beceriler ve yaratıcı bir kulak gerektiren ses mühendisliğinin önemli bir yönüdür.
Mix sadece sesi açmak ve yüksek ve alçak frekansları ayarlamakla ilgili değildir. Mix, bir şarkıdaki tüm enstrümanları dengelemek ve birbirleriyle çakışmadan çalmak için yeterli alana sahip olduklarından emin olmakla ilgilidir.
Mix mühendislerinin, mix için yazılım analog ekipman gibi iyi donanıma ve ayrıca birçok farklı kaynaktan gelen sesleri derleme deneyimine sahip olmaları gerekir.

Akustik düzenleme

Stüdyomuzunakustik düzenlemesi, mastering sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır. Stüdyo ortamı, kaydın kalitesini büyük ölçüde etkileyebilir ve bu nedenle şarkı oluşturmanın tüm aşamalarında dikkate alınması gerekir.
Alanın akustiği, sesleri ve vokalleri etkili bir şekilde kaydetmeye yardımcı olmak için çok çeşitli faydalar sağlayabilir. Bunlar şunları içerir:
● Farklı müziklerdeki farklı enstrümanlar arasında bir ses bariyeri oluşturur
● Odadaki yankıyı azaltabilir
● Vokallerin duyulmasını kolaylaştırır
● Trafik veya diğer insanların konuşması gibi ortam gürültüsünü ortadan kaldırarak her enstrüman için müzikaliteyi korur

Ekipmanlar

En kaliteli kayıt ve mix ve mastering ekipmanlarını kullanıyoruz. Piyasadaki en iyi ürüne sahip olmanızı istiyoruz. Bu nedenle yetersiz kaynakla iş yapamıyoruz

Yazılım

Müzik prodüksiyonu için kullandığımız yazılım en iyisidir. En güncel eklentilere, mixj ve mastering yazılımına sahibiz, Protools. Bu, rekabetçi bir fiyatı korurken size en iyi müzik kalitesini sağlayabilmemizi sağlar.
Müzik prodüksiyonunun tüm yönleriyle ilgili tutkulu bir şirketiz. Yüksek kaliteli içerik üretmek için yeniliğe ve müşterilerimize en son teknolojiyi sunmaya inanıyoruz.

Tecrübe

Noiseist şirketi uzun süredir müzik sektörünün içinde ve şu anda müzik sektörünün önde gelen şirketlerinden biri. Müzisyenlerin müziklerini ticari yayına hazırlamalarına yardımcı olmak için çok şey yapıyorlar.
Noiseist, 20 yıllık deneyime sahip ses mühendisi ve mikser olan Çağan Tunalı tarafından kuruldu. Stüdyosu İstanbul, Türkiye'de bulunmaktadır. Noiseist şimdi dünyanın her yerinden müzisyenlerle çalışıyor ve müziklerini ticari yayına hazırlamalarına yardımcı oluyor.

Nasıl Çalışıyoruz?

 1. Adım

Projenizin aranjesinin, kayıtlarının ve editlerinin eksiksiz olduğundan emin olun, Kayıtlarınızı 32Bit ya da 24Bit olacak şekilde noiseist.wetransfer.com üzerinden yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

2. Adım

Projenizi ve soundunuzu açıklayan ve istediğiniz özellikleri belirten bir mail hazırlayın.

3. Adım

Projeniz elimize ulaştıktan sonra sizinle iletişime geçilecek, fiyatlandırma ve bitiş zamanı gibi konular için size mail yoluyla bilgi verilecektir.

4. Adım

Belirtilen hesqap numarasına ödemeyi gerçekleştirdikten sonra projenize başlanacaktır.

5. Adım

Mix&mastering hizmeti revizeler dahil 5 gün içinde hazır olur. Dosyalarınızı noiseist.wetransfer.com adresi üzerinden yüksek çözünürlüklü indirebilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ AL

ÖNCEKİ İŞLERİMİZ

Buraya bir yazı gelecek
1 2 3 46

 Mıxıng Avantajları

Hızlı dönüş

Mix siparişinizden sonra 5 gün içinde, parçanızı teslim ediyoruz

SSL Analog Summıng

Parçanızı  SSL X Desk Analog Summing Mixer'den geçiriyoruz

3 revize imkanı

Parça başına 3 revize isteyebilirsiniz. %100 memnuniyeti garanti ediyoruz.

wav + MP3 dahil

Master Dosyası, 24 bit WAV Master, 16 bit CD Master ve MP3 Master içerir.

streamıng master

Dijital platformalada yayınlayabileceğiniz standart

tanıtım videosu

Sosyal Medya hesaplarınızdan paylalşabilmeniz için kısa bir mix videosu kaydedeceğiz

%10 EP İndirimi

4 parça mix ve üzeri için %10 indirim alabileceksiniz.

%20 albüm indirimi

8 parça mix ve üzeri için %20 indirim alabileceksiniz.

Stem Kanallar

Daha sonra remix ve canlı performaslarınızda kullanmak üzere Stem kanalları siparişinize ekleyebilir ya daa sonrasında sipariş edebilirsiniz
envelopephonemap-markerbriefcasemic linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram