info@noiseist.com
Cihangir / Beyoglu, 34425 ISTANBUL

Stem
masterıng
hizmeti

Stem Mastering mastering mühendisinin masteringe giren mix zinciri üzerinde tam kontrolle sahip olması dışında stereo masteringe çok benzer. Bir parçanın tüm enstrüman ve vokal kanallarının gruplandırılarak Stem kanallar halinde getirerek gönderdiğiniz stereo mixinize mastering işlemi uygulanır. Bu sayede mixinize minimal bir müdahalede bulunarak mükemmel mastering yapabiliriz.

Akustik düzenleme

Stüdyomuzunakustik düzenlemesi, mastering sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır. Stüdyo ortamı, kaydın kalitesini büyük ölçüde etkileyebilir ve bu nedenle şarkı oluşturmanın tüm aşamalarında dikkate alınması gerekir.
Alanın akustiği, sesleri ve vokalleri etkili bir şekilde kaydetmeye yardımcı olmak için çok çeşitli faydalar sağlayabilir. Bunlar şunları içerir:
● Farklı müziklerdeki farklı enstrümanlar arasında bir ses bariyeri oluşturur
● Odadaki yankıyı azaltabilir
● Vokallerin duyulmasını kolaylaştırır
● Trafik veya diğer insanların konuşması gibi ortam gürültüsünü ortadan kaldırarak her enstrüman için müzikaliteyi korur

Ekipmanlar

En kaliteli kayıt ve mix ve mastering ekipmanlarını kullanıyoruz. Piyasadaki en iyi ürüne sahip olmanızı istiyoruz. Bu nedenle yetersiz kaynakla iş yapamıyoruz

Yazilim

Müzik prodüksiyonu için kullandığımız yazılım en iyisidir. En güncel eklentilere, mixj ve mastering yazılımına sahibiz, Protools. Bu, rekabetçi bir fiyatı korurken size en iyi müzik kalitesini sağlayabilmemizi sağlar.
Müzik prodüksiyonunun tüm yönleriyle ilgili tutkulu bir şirketiz. Yüksek kaliteli içerik üretmek için yeniliğe ve müşterilerimize en son teknolojiyi sunmaya inanıyoruz.

Tecrübe

Noiseist şirketi uzun süredir müzik sektörünün içinde ve şu anda müzik sektörünün önde gelen şirketlerinden biri. Müzisyenlerin müziklerini ticari yayına hazırlamalarına yardımcı olmak için çok şey yapıyorlar.
Noiseist, 20 yıllık deneyime sahip ses mühendisi ve mikser olan Çağan Tunalı tarafından kuruldu. Stüdyosu İstanbul, Türkiye'de bulunmaktadır. Noiseist şimdi dünyanın her yerinden müzisyenlerle çalışıyor ve müziklerini ticari yayına hazırlamalarına yardımcı oluyor.

Nasıl Çalışıyoruz?

 1. Adım

Projenizin aranjesinin, kayıtlarının ve editlerinin eksiksiz olduğundan emin olun, Kayıtlarınızı 32Bit ya da 24Bit olacak şekilde noiseist.wetransfer.com üzerinden yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

2. Adım

Projenizi ve soundunuzu açıklayan ve istediğiniz özellikleri belirten bir mail hazırlayın.

3. Adım

Projeniz elimize ulaştıktan sonra sizinle iletişime geçilecek, fiyatlandırma ve bitiş zamanı gibi konular için size mail yoluyla bilgi verilecektir.

4. Adım

Belirtilen hesap numarasına ödemeyi gerçekleştirdikten sonra projenize başlanacaktır.

5. Adım

Mix&mastering hizmeti revizeler dahil 5 gün içinde hazır olur. Dosyalarınızı noiseist.wetransfer.com adresi üzerinden yüksek çözünürlüklü indirebilirsiniz
DETAYLI BİLGİ AL

ÖNCEKİ İŞLERİMİZ

1 2 3 46
envelopephonemap-markerbriefcasesmilemic linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram