info@noiseist.com
Cihangir / Beyoglu, 34425 ISTANBUL

Stüdyo
Kayıt
Hizmeti

Stüdyomuzda yüksek kaliteli preamp ve çeviricilerle 64 kanala kadar eş zamanlı kayıtlar gerçekleştirebiliyoruz. Kayıtlarınızı alanında uzman teknisyenler eşliğinde gerçekleştirip kayıt sürecini sizin için kolaylaştırıyoruz.

Akustik düzenleme

Stüdyomuzunakustik düzenlemesi, mastering sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır. Stüdyo ortamı, kaydın kalitesini büyük ölçüde etkileyebilir ve bu nedenle şarkı oluşturmanın tüm aşamalarında dikkate alınması gerekir.
Alanın akustiği, sesleri ve vokalleri etkili bir şekilde kaydetmeye yardımcı olmak için çok çeşitli faydalar sağlayabilir. Bunlar şunları içerir:
● Farklı müziklerdeki farklı enstrümanlar arasında bir ses bariyeri oluşturur
● Odadaki yankıyı azaltabilir
● Vokallerin duyulmasını kolaylaştırır
● Trafik veya diğer insanların konuşması gibi ortam gürültüsünü ortadan kaldırarak her enstrüman için müzikaliteyi korur

Ekipmanlar

En kaliteli kayıt ve mix ve mastering ekipmanlarını kullanıyoruz. Piyasadaki en iyi ürüne sahip olmanızı istiyoruz. Bu nedenle yetersiz kaynakla iş yapamıyoruz

Yazilim

Müzik prodüksiyonu için kullandığımız yazılım en iyisidir. En güncel eklentilere, mixj ve mastering yazılımına sahibiz, Protools. Bu, rekabetçi bir fiyatı korurken size en iyi müzik kalitesini sağlayabilmemizi sağlar.
Müzik prodüksiyonunun tüm yönleriyle ilgili tutkulu bir şirketiz. Yüksek kaliteli içerik üretmek için yeniliğe ve müşterilerimize en son teknolojiyi sunmaya inanıyoruz.

Tecrübe

Noiseist şirketi uzun süredir müzik sektörünün içinde ve şu anda müzik sektörünün önde gelen şirketlerinden biri. Müzisyenlerin müziklerini ticari yayına hazırlamalarına yardımcı olmak için çok şey yapıyorlar.
Noiseist, 20 yıllık deneyime sahip ses mühendisi ve mikser olan Çağan Tunalı tarafından kuruldu. Stüdyosu İstanbul, Türkiye'de bulunmaktadır. Noiseist şimdi dünyanın her yerinden müzisyenlerle çalışıyor ve müziklerini ticari yayına hazırlamalarına yardımcı oluyor.

ÖNCEKİ İŞLERİMİZ

1 2 3 46

Stüdyo kayıt hizmeti ile alakalı detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    envelopephonemap-markerpointer-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram