info@noiseist.com
Cihangir / Beyoglu, 34425 ISTANBUL
MÜŞTERİ YORUMLARI

REFERANSLAR

Noiseist stüdyosu  Çağan Tunalı’nın iş bilirliği sayesinde Türkiye’de profesyonel kayıt, mix & masteringin merkezi haline gelmiş durumda gördüğüm kadarıyla. Özverili ve vizyoner yapıya sahip bir stüdyo noiseist. Çağan Tunalı, kendisine teslim ettiğimiz mixleri büyük bir titizlikle ve ustalıkla masteringini yaparak bize geri teslim etti. Bizi fazlasıyla memnun etti. Teşekkürler noiseist  ✌️

EVREN AKYÜREK

SANATÇI
İnanılmaz bir mastering deneyimi yaşadık. Çağan Tunalı çağının ötesinde vizyoner bir prodüktör. Ayrıca stüdyoda içtiğimiz kahvenin tadı hala damağımızda. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle kendine çok iyi bak Çağan!

PRENSLERİN ÖCÜ

MÜZİK GRUBU
Mix ve mastering konusunda kendini kanıtlamış bir stüdyo. Çağan Tunalı türkiyenin en iyi ses mühendisi olabilir. Projeye yaklaşımı çok tatmin edici, Mastering yapmadan önce mix'de düzeltmem gereken yerler hakkında beni bilgilendirdi ve sonrasında yaptığı mastering için ne kadar teşekkür etsem azdır. Çok keyifli bir stüdyo. Çağan Tunalı gerçek bir üstat.

EFE UYGUN

SANATÇI
Donanım gücü sayesinde en iyi sesleri elde edebileceğiniz, en temiz kayıtları alabileceğiniz İstanbul’daki nadir stüdyolardan biri.

KEREM

SANATÇI
Bir müzikal kaydı bir kayıt stüdyosu tarafından bu kadar güzel yapılabilirdi. Tüm emekleriniz için teşekkürler Noiseist.

OBEN FISTIKOĞLU

SES MÜHENDİSİ
Mix ve mastering konusunda Türkiye sinirlarinin dışında bir kuruluş. Farklı müzik tarzlarina hakim, detaylara özen gösteren, emeğe saygısı olan ve bilgisini paylaşan bir ses mühendisi ve Noiseist in  kurucu olann Çağan Tunalı'nin projenizin en üst seviyeye çıkabilmesi için sabahlara kadar çalıştığı stüdyo.

AYHAN AYGUN

SANATÇI
Noiseist’te çok iyi bir vokal kaydı süreci geçirdim. Ve Çağan sayesinde mix ve mastering’i içime çok sinen bir şarkım var artık. İstanbul’da ki en iyi kayıt, mix & mastering stüdyosudusunuz. Ayrıca kahveleri gerçekten çok lezzetli ve güzel müzik var.

AYLİN GÜRBÜZ

Profesyonel bir bakış açısı ve disipline olmuş çalışma anlayışıyla sevgili Çağan Tunalı ve ekibinin harika işler  çıkarttığı dünya standartlarında mix ve mastering anlamında da Türkiye' de ulaşabileceğiniz en doğru adreslerden bir tanesidir.

SAMET TÜRKSAL

SANATÇI 
Müziği ve müzik teknolojilerini çok iyi bilen ve kullanan bir ekip. Çağan'ın özenli ve disiplinli çalışması, tüm soundları iyi bilmesi ve ekipman zenginliği ile ortaya dünya standartlarında işler çıkıyor. Amacınız müziğinizin ruhunu ve özünü koruyarak ortaya en iyi sonucu çıkartmak ise,  doğru adrestesiniz..

SALİH TOPUZ

SANATÇI (ARKETİP)
Müzik kaydetmek adına hiçbir fikri olmayan ancak şarkıları olan bir adamdım. Çağan Tunalı ve Noiseist’le birlikte en büyük hayalimi gerçekleştirdik! Söz konusu müzikse Türkiye’nin en doğru adresi!

HAZAR YALDIZ

SANATÇI ( HAZARD)
Ekipmanlar bir yana, Çağan'ın özverisi, vizyonu ve deneyimi sayesinde seviye atlamış halde müzik eserlerinizle ayrılacağınız ve her yeni işte çalışmayı isteyeceğiniz bir müzik üretim merkezi.

GÜNEŞ AKYÜREK

SANATÇI (PONZA-GÜNEŞ KARDEŞ)
amatör duygularla profesyonelce iş yapılan bir yer. Çağan hem çok iyi bir sound engineer hem de çok iyi bir müzisyen.  Böyle devam edin...

ORKUN KARAMAN

Güvenilir ve özverili hizmet alabileceğiniz bir eşi daha olmayan stüdyo. Çağan Tunalı ile birlikte çalışmak ise her zaman büyük keyif!

EMRECAN AĞTAŞ

SANATÇI
İstanbul'da çalışmaktan en keyif aldığım stüdyo. Çağan Tunalı ve ekibine müzik endüstrisine verdikleri profesyonel hizmet ve katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.

HÜSEYİN KURRU

SANATÇI

ORÇUN ULAŞ BARRNİ

Mükemmel bir stüdyo!Üretilen,mixlenen,masteringlenen her işten kalite akıyor,Çağan ve ekibine teşekkürler.
SANATÇI
Mükemmel ekipmanlara sahip,kendi stüdyonuzda hissettirecek şahane mekan. Sound efsane

ERHAN ARGÜÇ

çağan tunalının müzikal vizyonu ve işkolikliğiyle müziğe seviye atlatmak gibi bi huyu var :)

ÇAĞATAY ÇELİKÖRS

SANATÇI-SES MÜHENDİSİ
Sektörün gelişmesinde ev kullanıcıları için bir çok eğitimler ve önemli kişiler ile röportajlar yapıyorlar teşekkürler

MİHRAÇ NAR

SANATÇI
işine ayrı, kişiliğine ayrı hayran olduğum değerli müzik insanı ve stüdyosu...

GÜRKAN ERDEM

SES MÜHENDİSİ
ülke standartları üstünde soundlar üreten stüdyo

CANER KESKİN

SANATÇI (SİLÜET)
Mükemmel bir iş ahlakı🤘

EMİN BULUT

SANATÇI
mükemmel stüdyo.. çağan tunalı, müzik vizyonu, ekipmanları ve elemanları süper uyum içinde harika sonuç veriyor.. kahvesi ve plak seçkisi de tandından yenmez ✌🏼✌🏼

OZAN MURAT

SES MÜHENDİSİ
Great place to record, mix and mastering your sound, also very friendly community  just for stop by and have a cup of coffee.

Sesini kaydetmek, karıştırmak ve ustalaşmak için harika bir yer, ayrıca sadece uğrayıp bir fincan kahve içmek için çok samimi bir topluluk.

HASAN ERGİNÖZ

SANATÇI
Best music production studio and record label in Turkey. Always a pleasure to work with Cagan Tunali.


Türkiye'nin en iyi müzik prodüksiyon stüdyosu ve plak şirketi. Çağan Tunalı ile çalışmak her zaman bir zevktir

UĞUR SARIGÜLLE

GROOVEMONK
I heard about noiseist from a friend and been there last year to have record session in the studio. Cagan and all the crew of noiseist was so kind and helpful. Happily he had a time to do mastering to my new upcoming single. Hopefully all the great artists have a chance to work with Noiseist and Cagan.

Bir arkadaşımdan gürültücü olduğunu duydum ve geçen yıl stüdyoda kayıt seansı yapmak için oradaydım. Çağan ve tüm gürültücü ekibi çok nazik ve yardımseverdi. Ne mutlu ki yeni çıkacak single'ımda mastering yapacak zamanı vardı. Umarım tüm büyük sanatçıların Noiseist ve Cagan ile çalışma şansı olur.

ÖZGE Bİ

Quality people, quality work, unlimited coffee, more than a studio :)

ASİLTAN SEVGEN

Best music production  company in Istanbul. :)

HATİCE YİĞCİ

envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram